• info@dromerdurak.com
  • 0324 614 04 04 - +90 552 333 01 33

Muayehene  olmadan, gerçek tespit yapılmadan fiyat verilmez çünkü maliyeti değiştiren bazı etmenler vardır uygulama bölgesi, dolgu yogunluğu, kullanılan dolgu markası, kullanılan dolgu miktarı fiyatı etkileyen unsurlardır. HANGİ BÖLGELERE DOLGU YAPILIR ? Dudak Dolgusu ,Dudak Üstü Çizgileri ,Nazolabial Dolgu , Gözaltı Işık Dolgusu , Elmacık Do ..
  Uygulanan bölgeye elle masaj yapılıp İlaç dağıtılmaya çalışılmamalıdır. 3-4 saat kadar havuz gibi enfeksiyona sebebiyet verecek aktiviteler yapılmama İşlem sonrası ilk gün ciddi bir şekilde öne eğilmemeli İlk gün yüz üstü yatılmamalıdır. İşlem sonrası ciddi bir güneşe maruz kalınmamalıdır. İşlemden iki saat sonra makyaj yapılabi ..
Etkisi kişiden kişiye değişmekle birlikte ortalama 4. gün ortaya çıkmaya başlar. 2. Hafta etkisi net görülür botoksun etkisi ortalama 4-6 ay civarındadır.bazı kişilerde bu süre daha uzun veya daha kısa sürebilir. Kişilerin vucut metabolziması, kas gücü, sosyal hayatı, mesleği gibi durumlar etkinlik süresi açısından önemli etkenlerdir. ..
Dolgu uygulamaları , botoks uygulaması ,mezoterapiler , prp ,  ip askı ,dermapen, altıniğne ,kimyasal peeling , kök hücre tedavisi, fraksiyonel lazer, bölgesel incelme, kollajen aşısı, lipolitik aşılar, soğuk lipoliz gibi uygulamalardır. Ameliyat olmadan estetik kusurlarımızdan kurtulmanın bir kısa yoludur Hasta açısından konforlu, küçük bir kaç ..
Hyalüronik asit maddesi doğal olarak kendi vucudumuzda varolan bir maddedir bundan dolayı alerjik reaksiyon gösterme durumu pek söz konusu değildir. Bu madde vucudumuzda fazlasıya bulunmaktadır sadece işlem yapılan bölgelerde kızarıklık, ödem, şişlik, ağrı, morarma gibi enjeksiyona bağlı durumlar gelişebilir gecici bir durumdur genellikle 2-3 gün ..

Whatsapp Destek

Dr. Ömer DURAK

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?